ÖVRIGT / Speglar / Spegel 16197097
*
nr 1619 7097
Spegel
barockstil, nutida. Höjd: 63 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
400 kr
Sista tid för bud online:
måndag 13 maj 2024
kl 20:32:54
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
8/5 12:17:56
1
100 kr
13/5 15:10:32
2
350 kr
13/5 19:21:39
3
200 kr
13/5 19:21:39
2
250 kr (Budbetjänt)
13/5 20:27:31
4
350 kr
13/5 20:27:31
2
350 kr (Budbetjänt)
13/5 20:27:54
4
Vinnande bud
13/5 20:28:16
4
justering av budtak
Läs om budbetjänten
- Läs mer...
Pigtittare
Pigtittaren kallas ibland också lådspegel eller pigtrymå.
Spegeltypen förekom både under 1700- och 1800-talet och var kanske mest vanlig är under 1800-talets andra hälft.
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: barock barock-stil barockstil nutida spegel speglar
-
4121 Spegel
102x70, nutida
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 20:51
-
3057 Spegel
136x96, nutida
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 18:05
-
1019 Spegel
Sengustaviansk, Förgylld, 78x42 cm
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 18:58
-
4181 Spegel
Teak, 1950/60-tal, 73x40 cm
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 20:27
*
Spegel
Läs om budbetjänten
nr 1619 7097
Spegel
barockstil, nutida. Höjd: 63 cm
Utrop: | 500 kr |
---|---|
Såld: | 400 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 13 maj 2024 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
8/5 12:17:56 | 1 | 100 kr |
13/5 15:10:32 | 2 | 350 kr |
13/5 19:21:39 | 3 | 200 kr |
13/5 19:21:39 | 2 | 250 kr (Budbetjänt) |
13/5 20:27:31 | 4 | 350 kr |
13/5 20:27:31 | 2 | 350 kr (Budbetjänt) |
13/5 20:27:54 | 4 | Vinnande bud |
13/5 20:28:16 | 4 | justering av budtak |
Läs om budbetjänten
- Läs mer...
Pigtittare
Pigtittaren kallas ibland också lådspegel eller pigtrymå. Spegeltypen förekom både under 1700- och 1800-talet och var kanske mest vanlig är under 1800-talets andra hälft.
Pigtittaren kallas ibland också lådspegel eller pigtrymå. Spegeltypen förekom både under 1700- och 1800-talet och var kanske mest vanlig är under 1800-talets andra hälft.
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: barock barock-stil barockstil nutida spegel speglar
-
4121 Spegel
102x70, nutida
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 20:51 -
3057 Spegel
136x96, nutida
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 18:05 -
1019 Spegel
Sengustaviansk, Förgylld, 78x42 cm
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 18:58
-
4181 Spegel
Teak, 1950/60-tal, 73x40 cm
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 20:27